Svatební šaty Ostrava

Chcete být krásná nevěsta?
S našimi svatebními šaty zaručeně budete!

Svatební den je pro každou nevěstu významný, středem pozornosti je pouze ona, a proto chce samozřejmě vypadat prostě dokonale. Každý nevěstu na první pohled pozná zejména podle krásných bílých a dlouhých svatebních šatů. Módní návrháři neustále vytváří nové podoby svatebních šatů. V současné době můžete vybírat, zda se budete lépe cítit ve svatebních šatech bez ramínek, na ramínka či s rukávem, svatební šaty mohou být jednoduché splývavé nebo naopak jako obláček, vyšívané či hladké. Navštivte náš svatební salon, výběr je skutečně široký a své vysněné svatební šaty u nás nalezne každá nevěsta.

Máme velký výběr svatebních šatů podle vašeho přání

Proč vybrat šaty u nás?

Pomohly jsme s výběrem svatebních šatů mnoha nastávajícím nevěstám a u vás to nebude jiné! Rády vám ukážeme naši nabídku a pomůžeme s výběrem šatů přesně pro vás tak, abyste okouzlila všechny svatebčany.

Naše nevěsty jsou u nás na prvním místě

Silvie K.
Silvie K.
Spokojená nevěsta
Read More
Krásné prostředí a nádherné šaty. Moc příjemná obsluha, která se nám trpělivě věnovala opravdu dlouho, protože jsem si z tolika krásných šatů nemohla vybrat. Nakonec jsem si půjčila dvoje 😅.
Adéla H.
Adéla H.
Spokojená nevěsta
Read More
Velký výběr krásných a kvalitních šatů, samozřejmostí je profesionální přístup. Byla jsem se salónem spokojená, mohu jen doporučit
Lucie H.
Lucie H.
Spokojená nevěsta
Read More
První návštěva salónu, výběr jasný 😉 šaty nádherné, paní úžasná...za mě spokojenost 😊

Spokojená nevěsta je pro nás základ úspěchu. Děláme první a poslední, aby jste byla spokojená s výběrem a vše vám sedělo. Pokud stále váháte, přečtěte si, jak si nás naše nevěsty chválí.

Přidejte se k spokojeným nevěstám a objednejte se ještě dnes!

Napište nám zprávu

Nebo nám rovnou zavolejte

Pokud nechcete čekat, můžete nám rovnou zavolat. Rády vás objednáme nebo zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Stačí kliknout na telefonní číslo níže.

Zavolejte nám

( stačí kliknout na číslo výše )
NEBO

Objednejte se přes email