Svatební doplňky Ostrava

Hledáte krásné svatební doplňky tak, aby vám ladily k šatům?

V našem salonu najdete úplně vše, co krásná nevěsta má mít – od spodničky, přes šperky, po závoj. Najdete nás v centru Ostravy, kde se o vás postará náš zkušený personál. Zastavte se u nás a zaručeně si vyberete.

Rozhodně nenechávejte výběr svatebních doplňků na poslední chvíli. Pomůžeme vám vybrat a sladit vše tak, aby vám to krásně pasovalo k šatům. Malé detaily z vás udělají tu nejkrásnější nevěstu pod sluncem.

Máme velký výběr svatebních doplňků přesně pro vás

Náš školený personál se o vás postará...

Pomohly jsme s výběrem svatebních doplňků mnoha nastávajícím nevěstám a u vás to nebude jiné! Rády vám ukážeme naši nabídku a pomůžeme s výběrem doplňků přesně pro vás tak, abyste okouzlila všechny svatebčany. Jako nevěsta budete zářit a oslníte každého hosta na vaši kouzelné svatbě.

Doplňky si u nás můžete nejen zakoupit, ale také zapůjčit

Pokud chcete ušetřit, nabízíme našim nevěstám možnost zapůjčení svatebních doplňků. Rády vám vybrané svatební doplňky (závoj, šperky, spodničku,…) zarezervujeme na váš zvolený termín a nikdo vám je „nevyfoukne“. Proto se nestane, že by vám na váš den D něco chybělo.

Využijte svatebních balíčků a ušetřete

Když si u nás vyberete kromě doplňků i jedny z našich okouzlujících svatebních šatů, dáme vám výhodnější cenu na celý balíček. Mnoho nevěst tak u nás ušetřilo až několik tisíc, které použily na realizaci svatby. Buďte jedna z nich a využijte našich jedinečných slevových akcí.

Naše nevěsty jsou u nás na prvním místě

Silvie K.
Silvie K.
Spokojená nevěsta
Read More
Krásné prostředí a nádherné šaty. Moc příjemná obsluha, která se nám trpělivě věnovala opravdu dlouho, protože jsem si z tolika krásných šatů nemohla vybrat. Nakonec jsem si půjčila dvoje 😅.
Adéla H.
Adéla H.
Spokojená nevěsta
Read More
Velký výběr krásných a kvalitních šatů, samozřejmostí je profesionální přístup. Byla jsem se salónem spokojená, mohu jen doporučit
Lucie H.
Lucie H.
Spokojená nevěsta
Read More
První návštěva salónu, výběr jasný 😉 šaty nádherné, paní úžasná...za mě spokojenost 😊

Spokojená nevěsta je pro nás základ úspěchu. Snažíme se udělat první a poslední, aby jste byla spokojená s výběrem a vše vám sedělo. Pokud stále váháte, přečtěte si, jak si nás naše nevěsty chválí.

Přidejte se k spokojeným nevěstám a objednejte se ještě dnes!

Napište nám zprávu

Nebo nám rovnou zavolejte

Pokud nechcete čekat, můžete nám rovnou zavolat. Rády vás objednáme nebo zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Stačí kliknout na telefonní číslo níže.

Zavolejte nám

( stačí kliknout na číslo výše )
NEBO

Objednejte se přes email